Odtrucie alkoholowe


Dedykowane pacjentom, którzy potrzebują pomocy po imprezie, nie mogą pozbyć się kaca, bądź chcą przerwać ciąg alkoholowy. Organizm po krótkiej czy dłuższej eksploatacji alkoholem, potrzebuje uzupełnienia wszystkich niedoborów: elektrolitów, witamin oraz zastosowania leków, które przywrócą prawidłowe funkcjonowanie i poprawią samopoczucie. Niejednokrotnie przy zatruciu alkoholem pojawiają się symptomy takie jak: wymioty, osłabienie, zawroty i bóle głowy, bezsenność, brak apetytu, wzmożona potliwość, a nawet drżenia. Ciężko powstrzymać te dolegliwości domowymi sposobami, dlatego do takich osób kierujemy naszą ofertę. 

Leczenie dostosowujemy indywidualnie do pacjenta. Profesjonalizm to nasze drugie imię, dlatego każda wizyta rozpoczyna się od wywiadu, dokładnego badania, a następnie aplikacji niezbędnych medykamentów. Medyk przez całą wizytę opiekuje się pacjentem, kontroluje jego parametry życiowe oraz udziela niezbędnych rad i informacji. Po zakończonej wizycie pacjent otrzymuje pełną dokumentację medyczną z wykonanej usługi. 


Serdecznie zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego, jeżeli potrzebujesz przyjedziemy na wizytę domową :)

O nas

Medycy doświadczeni w pracy z pacjentami odwodnionymi, osłabionymi, przemęczonymi, zatrutymi alkoholem.

LEKI

Leki oraz kroplówki są sprawdzone, w pełni bezpieczne, 
pochodzą z wiadomych źródeł.

Zamów wizytę

Pod podanym numerem telefonu uzyskasz niezbędne informacje, zamówisz wizytę z dojazdem do domu bądź w punkcie stacjonarnym.